Wyjątkowość świąt- wyjątkowe fotografie

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez ZSCKP „Osiemdziesiątka” oraz Starostwo Powiatowe w Sochaczewie zatytułowanym „Boże Narodzenie w obiektywie”. Uroczystość rozdania nagród odbyła się w świetlicy szkolnej ZSCKP.
Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszego gimnazjum: Anna Mierzwińska, Emilka Więckowska i Bartek Janowski. Ania Mierzwińska zajęła I miejsce w kategorii „Wyjątkowość świąt w mojej okolicy". W tej samej kategorii Emilka Więckowska zajęła II miejsce.
Szczególne zainteresowanie wzbudziła fotografia Bartka Janowskiego zatytułowana „Kałuża”, za którą Bartek zdobył nagrodę indywidualną za pojedyncze zdjęcie. W konkursie brały również udział Marta Smolińska, Zuzia Adamczyk, Julia Więckowska.

R.J.

14.02.2017