Sukces gimnazjalistów w konkursie wojewódzkim

SUKCES GIMNAZJALISTÓW W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM

Czwórka naszych gimnazjalistów została laureatami III Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego BIORÓŻNORODNI 2017, który w tym roku przebiegał pod hasłem "Gady i płazy nie budzą w nas odrazy". Organizatorem konkursu jest gmina Kampinos. Zuzanna Jaczyńska (kl.2a) zdobyła I miejsce w kategorii "praca plastyczna". Warto dodać, że jej rysunek był jednym  z około 200 prac, które zostały przysłane na konkurs z całego województwa mazowieckiego! W kategorii "maskotka, przytulanka" trzy miejsca na podium zajęli wyłącznie uczniowie naszego gimnazjum, deklasując pozostałe prace. I miejsce zdobył Mateusz Zagajewski (kl.2c), II miejsce - Aleksandra Nikoniuk (kl.3a), a III Aleksandra Brandebura (kl. 2a). Uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody (tablety), zasponsorowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Laureatom serdecznie gratulujemy!
                                                                                                                               K. Czajkowska