Ceramilandia-kraina nauki, zabawy i rozrywki

CERAMILANDIA-KRAINA NAUKI, ZABAWY I ROZRYWKI

27 września uczniowie klasy 2a z wychowawczynią p. Monika Beta wyjechali na wycieczkę do Ceramilandii w Lutomiersku. Dzieci poznały tajniki sztuki użytkowej w oparciu o technologie ceramiczne. Zajęcia prowadził instruktor z wieloletnim doświadczeniem w produkcji ceramiki. Po części teoretycznej dzieci brały udział w warsztatach plastycznych. Otrzymały doniczki i figurki do samodzielnej dekoracji, które zabrały ze sobą do domu. Po skończonej pracy na dzieci czekała już tylko wspaniała zabawa  na zjeżdżalniach, trampolinie, labiryntach, karuzeli, kolejce, torze przeszkód i wielu innych atrakcjach.

Serdecznie polecamy to miejsce dzieciom o niespożytym temperamencie i chętnym do szaleńczej zabawy!

Monika Beta

28.09.2017