Obiektywnie przez obiektyw

"OBIEKTYWNIE PRZEZ OBIEKTYW"

to zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania fotografią, pogłębiające i doskonalące umiejetności z fotogtafii cyfrowej.

Obiektyw aparatu fotograficznego, jak oko mitycznego cyklopa, jest wszechwidzące: ukazuje nam cały, bogaty świat, staje się naszym własnym okiem, wzbogaca umysł, bawi, uczy i zadziwiam.

Henryk Latoś

Głównym celem zajęć jest rozwijanie zainteresowań uczniów oraz zapoznanie młodych ludzi z cyfrowymi technikami fotograficznymi i komputerową obróbką zdjęć. Poznanie elementów fizyki, geografii, biologii, historii, pozwali na stworzenie innego spojrzenia na otaczającą przyrodę i zabytki. Na zajęciach uczniowie będą rozwijać swoją inwencję, wyobraźnię i wrażliwość plastyczną poprzez własną aktywność twórczą oraz umiejętność organizacji wystaw.

Zapraszam wszystkich chętnych pragnących przeżyć przygodę z aparatem - Renata Jabłońska

Zajęcia odbywają się w środy i piątki o godzinie 15.00.

kalendarz wydarzeń
luty 2017
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
najnowsze zdjęcia