RADA RODZICÓW przy

Agnieszka Staniszewska
                                 Ewa Kryczka

* Kontaktować się można z nami poprzez e-mail: rrsp7sochaczew@gmail.com
Odpowiemy na każde zgłoszenie, propozycję i prośbę oraz w miarę naszych możliwości postaramy się sprostać Waszym potrzebom.

* Składka na Radę Rodziców w bieżącym roku szkolnym wynosi: od 30zł do 50zł  i wpłacać ją można w sekretariacie szkoły bądź  do wychowawcy klasy, albo przelewem na rachunek bankowy Rady Rodziców prowadzony w Banku Spółdzielczym w Sochaczewie

Numer rachunku: 68 9283 0006 0015 6622 2000 0010
Odbiorca: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 7 w Sochaczewie ul. Chopina 99
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko dziecka + klasa (WAŻNE)

Drodzy Państwo,

Funkcjonowanie Rady Rodziców dotychczas sprowadzało się do organizacji balu choinkowego (w tym paczek świątecznych), zakupu nagród za udział w  konkursach, zakupu książek za osiągnięcia w nauce oraz pomocy dydaktycznych.

Jednak chcielibyśmy zrobić więcej. Pragniemy działać tak, by  nasze dzieci uczyły się przy dobrej zabawie, by pracowały nad relacjami koleżeńskim oraz społecznymi w ogóle; chcemy motywować je do tego, „aby im się chciało”.

Jak? Poprzez konkursy indywidualne i grupowe z  atrakcyjnymi nagrodami, organizację spotkań o charakterze edukacyjno- rozrywkowym z możliwie niecodziennymi gośćmi w roli głównej, inicjowanie programów wychowawczych o charakterze warsztatowym poruszających bieżącą problematykę środowiska młodzieży, skończywszy na wcielaniu w życie pomysłów naszych dzieci.

I potrzebujemy do tego WASZEJ POMOCY. Bo ograniczają nas głównie możliwości finansowe.

Możemy  działać wyłącznie dzięki Państwa dobrowolnym składkom na fundusz Rady Rodziców (komitet rodzicielski). Dlatego najmocniej jak się tylko da, prosimy Państwa o wpłaty składek przypominając jednocześnie, iż NIE są one OBOWIĄZKOWE ale konieczne do realizacji planowanych przedsięwzięć.

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty, bo dzięki nim niebawem wystartujemy z pierwszym projektem.  Zapraszamy do przedstawiania swoich propozycji i zachęcamy do współpracy. Oczekujemy na wszystkie Państwa pomysły, opinie i sugestie.  Wsparcie działań Rady Rodziców nie ogranicza się jedynie do aspektu finansowego, liczymy również na Państwa fizyczną obecność np. przy dekorowaniu sali na bal karnawałowy, zapewnienie wypieków na kiermasz ciast, itp.

Przyjmiemy też słowa krytyki, ale tylko w konfrontacji bezpośredniej- stawiamy na siłę argumentu.